Teslimat&İade Bilgileri

Siparişin Teslimat Süresi

piggypaint.com.tr sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini önplanda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Normal şartlarda piggypaint.com.tr 'den yaptığınız alışverişler, onayının sağlıklı olarak alınması halinde 1-3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargolarımız ile ulaştırılmaktadır.

Alıcı Bilgileri

piggypaint.com.tr 'den vermiş olduğunuz siparişlerde, "Teslimat Bilgileri" kısmında "Alıcı" kısmı dikkatlice doldurulmalıdır. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alıcı ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alınabileceğini unutmayınız.

Adres Bilgileri

Siparişin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız.

Hatalı ve Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisi yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal firmamızla irtibata geçiniz.

İade

İade edilecek ürünler anlaşmalı kargo şirketimiz ile gönderilmelidir.

Ambalajı yırtık kutusu açılmış, kullanılmış ya da tekrar satılmayacak derecede tahrip edilmiş ürün iadeleri kabul edilmez.

Teslim tarihinden itibaren 7 günlük süre içinde info@perimis.com adresine mail göndererek faturası ile birlikte iade edebilirsiniz.

İadeler de varsa ürün eksiksiz ve sağlam olarak gönderme sorumluluğu müşteriye aittir. Müşteri ürünü eksiksiz olarak iade etmemesi durumunda ürün iadesi değerlendirilmeye alınmaz ve tutar iade edilmez.

İptal

Siparişleriniz kargoya teslim edilmeden info@perimis.com e-posta adresine mesaj göndererek sipariş iptal işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş siparişlerin iptali durumunda, geri gönderim kargo ücretini müşteri karşılar.

Sipariş iptali yapıldıktan sonra ödeme iade işlemleri başlatılacaktır.